Najlepsza kamera do uprawiania sportów zimowych

Zima już za pasem, a zatem miłośnicy sportów zimowych zaczną poddawać się zimowemu szaleństwu. Wielu z nich dodatkowo lubią uwieczniać te chwile i dzielić się nimi z bliskimi. Jest to możliwe dzięki posiadaniu odpowiedniej kamery sportowej. Opcja transmisji na żywo jest często głównym motywem zakupu takiego sprzętu jak kamera gopro hero 8.

Najnowocześniejsze właściwości – kamera gopro hero 8

Bardzo ważne są parametry wybieranego sprzętu, kamera gopro hero 8 black została wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania. Jednym z nich jest udoskonalony tryb HyperSmooth 2.0, który oferuje wybranie trzech poziomów stabilizacji: standardowego, wysokiego i zwiększonego, które są gwarancją stabilnych i płynnych filmów.

Kamera posiada nowy cyfrowy obiektyw ze zmiennym FOV, co znacznie ułatwia kadrowanie, korzystając z trybów: wąskiego, liniowego, szerokiego oraz SuperView. Nowy tryb LiveBurst umożliwia rejestrowanie klatek przez 1.5 sekundy przed i po robieniu fotografii. Efektem czego są zawsze udane ujęcia. Nowością w tym modelu jest udoskonalona konstrukcja ze składanymi zaczepami, które nie wymagają umieszczania kamery w ramce montażowej. Usprawniono także tryb TimeWarp 2.0, który odpowiada za stabilne ruchy poklatkowe, dające niesamowite filmy hyperlapse. Kamera umożliwia transmitowanie na żywo swoich poczynań w 1080p nie zależnie od lokalizacji i podejmowanych działań. Dokonywana jest ona w rozdzielczości FullHD wraz ze stabilizacją HyperSmooth, co automatycznie jest zapisywane na karcie pamięci, dzięki czemu film można udostępnić w innym terminie. Daje ona szansę zanurzenia się z nią bez używania dodatkowej obudowy do 10 metrów p.p.m.

Zawartość zestawu oraz dane techniczne

W opakowaniu sprzedażowym z kamerą gopro hero 8 Black znajdują się takie elementy jak sama kamera, akumulator Hero8 Black, szybkozłączka, śruba skrzydełkowa, mocowanie do powierzchni płaskich oraz kabel USB typu C do transmisji danych i ładowania akumulatora.

Posiada Protune, kontrolę ekspozycji, poziomowanie horyzontu za pomocą aplikacji GoPro, LiveBurst, SuperView, Auto Low Light, zdjęcia nocne + Night Lapse (Auto, 4, 5, 10, 15, 20 s; 1, 2, 5, 30, 60 min), nocne filmy poklatkowe, Time Lapse, nagrywanie video w pętli, zdjęcia oraz dźwięk w formacie RAW, format video MP4 (H.264) i MP4 (H.265), maksymalny bitrate video wynosi 100 Mb/s (4K), sterowanie głosem, stabilizację filmu, dźwięk stereo, fotografie w trybie WDR, wbudowany odbiornik GPS, zaawansowaną redukcję szumu wiatru, dwie diody sygnalizacyjne LED, 3 mikrofony, obsługę mikrofonu stereo 3.5mm z dodatkiem multimedialnym dla HERO8 Black lub profesjonalną przejściówką mikrofonową 3.5 mm (sprzedawane oddzielnie), wbudowany ekran dotykowy, wodoodporną konstrukcję, montaż bez ramki, za pomocą składanych zaczepów, profile ustawień i niestandardowe profile ustawień, niestandardowe skróty na ekranie, baterię wymienną o pojemności 1220mAh, szybkie ładowanie akumulatora, złącza USB-C, port HDMI z dodatkiem multimedialnym do kamery HERO8 Black, kompatybilne karty pamięci microSD co najmniej klasy 10 lub UHS-I (sprzedawana oddzielnie), wymiary 66,3 x 48,6 x 28,4 mm, masę 126g (z baterią), rozdzielczość video 2160p (4K), zintegrowany wyświetlacz mono i kolorowy, nagrywanie poklatkowe (Time Lapse), zdjęcia seryjne (Burst), tryb manualnej korekcji ekspozycji, odbiornik GPS i WiFi, odporność na wilgoć oraz gwint 1/4″poprzez adapter.

Add Comment