5 najlepszych miejsc na narty dla dzieci w Polsce!

Zima jest porą roku uwielbianą przez najmłodszych. Biały puch, ślizgawki i wielogodzinne zabawy na mrozie wywołują uśmiech na ich twarzach i przynoszą im wiele radości. Na mapie Polski jest wiele miejsc, które oferują niesamowitą zabawę dla całych rodzin.

Rozpocznij swoją przygodę – obozy narciarskie Zakopane, Kaszuby i Wisła

Dla grupy wiekowej 6-13 lat przygotowano ofertę obozu w najpiękniejszych rejonach kraju. Instruktorzy narciarstwa i snowboardu przygotowali bogatą ofertę zajęć rekreacyjnych dostosowanych do predyspozycji dzieci rozpoczynających dopiero swoją przygodę ze sportami zimowymi.

 Najmłodsza grupa wiekowa najszybciej i najłatwiej chłonie wiedzę i uczy się nowych rzeczy. Dlatego odpowiednie podejście nauczycieli jest w tym przypadku bardzo ważne.

Wisła, rodzinne miasto Adama Małysza, inaczej nazywana jest również perłą Beskidów. To właśnie w jej obszarze leży wiele interesujących stoków, na których można rozpocząć doskonalenie swoich umiejętności. Gwarantowane są również niesamowite widoki, które zachwycą każdego. Rozpoczynając swoją przygodę uczestnicy korzystają najpierw z wyciągów znajdujących się w najbliższej okolicy oraz tzw. “oślich łączek”. Wraz z doskonaleniem umiejętności przez najmłodszych rośnie również poziom trudności tras. Wśród nich znajduje się wyciąg Pasieki, Nowa Osada, Skolnity oraz Siglany.

Zakopane nazywana jest zimową stolicą Polski. Uwielbiają je dzieci i dorośli. To miejsce jest doskonałe dla całej rodziny. Instruktorzy zapraszają na obóz najmłodszych, którzy chcą nauczyć się jeździć. Miasto znajduje się między dwoma najpopularniejszymi górami Gubałówka oraz Giewont. Liczne stoki, Aquaparki i lodowiska to idealne atrakcje dla dzieci w wieku 6-12 lat, dzięki którym będą się świetnie bawić jednocześnie ucząc się nowych rzeczy.

Kaszuby znajdują się po drugiej stronie polskiej mapy. Bliskość morza sprawia, że jest to rejon atrakcyjnie turystycznie. Jednym z wzniesień, które będzie idealne dla początkujących najmłodszych jest Wieżyca. Znajduje się tam wiele naśnieżonych tras i wyciągów. Dobra zabawa gwarantowana. 

 Przygoda dla wielbicieli zimowego szaleństwa

Młodzież w wieku 13-19 lat, która ma już za sobą pierwsze przygody na stokach powinny skorzystać z oferty dla zaawansowanych. Takie obozy narciarskie są dostępne między innymi w Ustroniu. Uczestnicy mogą skorzystać z wyciągów dostępnych na Małej Palenicy oraz Czantorii. W wolnych chwilach między szusowaniem i spędzaniem czasu na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać z bogatej oferty atrakcji dodatkowych. Wśród nich znajdują się m.in. wieczory filmowe w miłym towarzystwie, ognisko, odpoczynek na basenie oraz gry terenowe i snowtubing.

W Zakopanem dla dzieci w wieku 7-13 przygotowano ofertę obozu snowboardowego. Jest ona przeznaczona dla osób, które już wcześniej doskonaliły swoje umiejętności w tej dziedzinie. Zajęcia wszystkim uczestnikom dają dużo frajdy i satysfakcji a spędzanie dużej ilości czasu na świeżym powietrzu gwarantuje dobrą odporność i zdrowie przez okrągły rok.

Add Comment